Цілодобова варта

ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ ВІДДІЛУ

1. Основним завданням відділу є прийом і забезпечення розгляду та оперативне вжиття відповідних заходів на звернення громадян.

2. Інформування керівництва Вінницької міської ради про виникнення аварійних та надзвичайних ситуацій по місту а також про хід їх усунення.

3. Залучення до цих робіт підприємств, установ та організацій, щодо їх ліквідації.

4. Відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» в процесі виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими управліннями та структурними підрозділами міскої ради, а також з підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності.

5. Узагальнює інформацію, що надходить від керівників структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ та організацій.

6. Готує інформацію з висновками та пропозиціями щодо розгляду звернень, які надійшли через відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» та доповідає міському голові та першому заступнику міського голови.

7. Вивчає, узагальнює та поширює досвід роботи, розробляє методичні рекомендації з питань вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян та підвищення її ефективності.

8. Надає методичну та практичну допомогу структурним підрозділам міської ради, організаціям та установам.

9. Впроваджує нові інформаційні технології.

  

 


EuropeanCommission.jpg