Керування дозволамиКерування дозволами

Графік особистого прийому громадян керівниками виконавчих органів міської ради

Прізвище, ім’я, по батькові, посада Дні та місце прийому Години прийому
Аладіна
Тетяна Михайлівна –
 начальник архівного відділу
Понеділок
Четвер
вул. С. Ценського, 14
з 14-00 до 17-30
з 9-00 до 13-00
Мончак
Юлія Вікторівна -
начальник відділу у справах молоді та туризму
1, 2, 3, 4 понеділок
Кімната особистого прийому №2
з 9-00 до 10-00
Бондарчук
Олександр Олексійович -
заступник директора департаменту, начальник служби кадастрів департаменту архітектури, містобудування та кадастру  
1-й та 3-й вівторок
Кімната особистого прийому №2
з 10-00 до 13-00
 
Броварник
Василь Михайлович -
директор департаменту міського господарства
1-й та 3-й понеділок
2-й та 4-й понеділок
Кімната особистого прийому №2
з 11-00 до 13-00
з 15-00 до 17-00
Буняк
Володимир Володимирович -
директор департаменту освіти
1-а та 3-я середа
2-а та 4-а середа
Кімната особистого прийому №2
з 9-00 до 11-00
з 16-00 до 18-00
Грабович
Людмила Олексіївна -
директор департаменту охорони здоров’я
1-й та 3-й четвер
Кімната особистого прийому №2
з 16-00 до 18-00
Іващук
Антоніна Янківна –
начальник відділу оперативного реагування «Цілодобова варта»
2-а п’ятниця
Кімната особистого прийому №2
з 14-00 до 15-00
Козак
Юрій Володимирович -
заступник директора департаменту, начальник відділу землеустрою департаменту архітектури, містобудування та кадастру​

2-й та 4-й четвер
Кімната особистого прийому №2

з 14-00 до 18-00​
Корольчук
Ігор Євгенович -
директор департаменту комунального господарства та благоустрою
1-а п’ятниця
3-я п’ятниця
Кімната особистого прийому №2
з 14-00 до 16-00
з 11-00 до 13-00
Краєвський
Сергій Станіславович -
голова комітету по фізичній культурі і спорту
1-й та 3-й вівторок
Кімната особистого прийому №2
з 15-00 до 16-00
Кривіцький 
Віктор Броніславович –
директор департаменту самоврядного контролю
2-й вівторок
Кімната особистого прийому №2
з 10-00 до 11-00
Кудлаєнко
Сергій Володимирович -
директор департаменту адміністративних послуг
2-а та 4-а п’ятниця
Кімната особистого прийому №2
з 10-00 до 12-00
Лаврік
Олег Володимирович -
в.о. директора департаменту житлового господарства
1-а та 3-я середа
2-а та 4-а середа
Кімната особистого прийому №2
з 11-00 до 13-00
з 14-00 до 16-00
Ласкавчук
Тетяна Василівна -
директор департаменту кадрової політики​
1-а п’ятниця
Кімната особистого прийому №2​
з 16-00 до 17-00​
Луценко
Наталія Дмитрівна -
директор департаменту фінансів
1-а та 3-я п’ятниця
Кімната особистого прийому №2
з 9-00 до 10-00
Рекута Олександр Сергійович -
перший заступник директора департаменту, головний архітектор міста, в.о. директора департаменту архітектури, містобудування та кадастру
2-а, 4-а середа
Кімната особистого прийому №1
з 14-00 до 17-00
Мирончук
Михайло Матвійович -
директор департаменту капітального будівництва
Вівторок
вул. Пирогова, 34а
з 16-00 до 18-00
Мисловська
Аліса Олександрівна -
директор департаменту у справах засобів масової інформації та  зв’язків з громадськістю
1-й вівторок
Кімната особистого прийому №2
з 17-00 до 18-00
Парфілов
Олег Михайлович -
начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності
2-й вівторок
Кімната особистого прийому №2
з 9-00 до 10-00
Пидоченко
Олексій Петрович -
директор департаменту енергетики, транспорту та зв’язку
1-й та 3-й четвер
Кімната особистого прийому №2
з 14-00 до 15-00
Попова
Лариса Віталіївна –
директор департаменту соціальної політики
2-й та 4-й вівторок
Кімната особистого прийому №2
з 15-00 до 16-00
Романенко
Володимир Борисович -
директор департаменту інформаційних технологій
1-й понеділок
Кімната особистого прийому №2
з 14-00 до 15-00
Синявський
Анатолій Леонідович -
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців м.Вінниці​
Вівторок
Четвер
вул. 50-річчя Перемоги, 7
каб. 333​
з 9-00 до 13-00
з 14-00 до 18-00​
Тимощук
Сергій Володимирович -
директор департаменту правової політики та якості
1, 2, 3, 4 четвер
Кімната особистого прийому №2
з 9-00 до 10-00
Френкель
Ірина Володимирівна -
директор департаменту культури
2-й та 4-й понеділок
Кімната особистого прийому №2
з 14-00 до 15-00
Фурман
Роман Сергійович -
заступник директора департаменту, начальник відділу з обліку та розподілу житла департаменту житлового господарства​
1-й четвер
4-й четвер
Кімната особистого прийому №2​
з 11-00 до 13-00
з 10-00 до 13-00​
Шафранська
Людмила Анатоліївна -
начальник служби у справах дітей
2-га та 4-та п'ятниця
Кімната особистого прийому №2
з 12-00 до 13-00
Шутак
Ігор Анатолійович -
директор департаменту комунальних ресурсів
1-й вівторок
Кімната особистого прийому №2
з 9-00 до 10-00
Якубович
Галина Анатоліївна -
директор департаменту економіки і інвестицій
1, 2, 3, 4 вівторок
Кімната особистого прийому №2
з 14-00 до 15-00
 ​