On-line «Цілодобова варта»: Структура відділу
​​
Керування дозволамиКерування дозволами

Структура відділу

IMG_1370-2.jpg
 
Курпель Іван Павлович

Заступник начальника відділу​

10-й поверх

E-mail: Kurpel@vmr.gov.ua

P81031-102524.jpg

​Костюченко Оксана Олександрівна

Заступник начальника відділу

10-й поверх

E-mail: Jmud@vmr.gov.ua

сайт   IMG_1364.jpg

​Гавриш Ольга Олександрівна

Головний спеціаліст

10-й поверх

E-mail: Gavrish@vmr.gov.ua

P71010-132852.jpg
 
 Третьякова Олена Олексіївна

Головний спеціаліст

10-й поверх

E-mail: ​TretyakovaOO@vmr.gov.ua

10 на 13 Мелентєв.jpg

Мелентєв Олександр Володимирович

Головний спеціаліст

10-й поверх

E-mail: Melentev@vmr.gov.ua

yashuk.jpg

Ящук Галина Григорівна

Головний спеціаліст

10-й поверх​

E-mail: Yashchuk@vmr.gov.ua

Валя.jpg

Станкевич Валентина Миколаївна

Головний спеціаліст

10-й поверх

E-mail: Stankevych_VM@vmr.gov.ua

10 на 13 Хілінська.jpg

Хілінська Світлана Несторівна

Головний спеціаліст

10-й поверх

E-mail: Hilinska@vmr.gov.ua

10 на 13 Пилипчук.jpg

Пилипчук Тетяна Святославівна

Головний спеціаліст

10-й поверх

E-mail: Pulupchuk@vmr.gov.ua

10 на 13 Караваєва.jpg

Караваєва Аліна Леонідівна

Головний спеціаліст

10-й поверх

E-mail: Karavaeva@vmr.gov.ua

Токаленко.jpg

Токаленко Сергій Петрович

Головний спеціаліст

10-й поверх

E-mail: TokalenkoSP@vmr.gov.ua

01.jpg

         Хворостяна Ольга Анатоліївна

                  Головний спеціаліст

10-й  поверх

e-mail: KhvorostianaOA@vmr.gov.ua